ПЪРВА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ

Официален сайт на ПЪРВА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ, гр.Варна

8 КЛАС

Списък на учениците за 2018/2019 учебна година
 
8. а Класен ръководител: Екатерина Светославова Славова
Алекс Валентинов Георгиев
Александра Иванова Иванова
Ансатасия Борисова Попщерева
Валенсия   Матаич
Валентин Деянов Драганов
Георги Георгиев Славов
Димитър Стефанов Стоянов
Елена Иванова Иванова
Елица Пламенова Грекова
Емили Стамен Станева
Захари Атанасов Недев
Зорница Антонова Антонова
Ива Николаева Ангелова
Ивайла Георгиева Асланова
Ивайло Ивелинов Андонов
Иван Марио Сотников
Калоян Георгиев Николов
Карина Бисер Василева
Мартин Младенов Петров
Мира Мирославова Йорданова
Мирела Стефанова Петрова
Наталия Миленова Юницка
Никол Лъчезарова Първанова
Никола Диянов Атанасов
Симеон Боянов Чолаков
Слав Славов Славов
Стефан Стефанов Желязков

8. б Класен ръководител: Милена Ганчева Георгиева

Алекс Антонов Пейков
Ангелина Марианова Желева
Борис Николаев Славов
Василена Георгиева Вълчинова
Виктория Добромирова Добрева
Владо Пламенов Желев
Георги Стоянов Тотев
Даниел Константинов Гелов
Даниела Делчева Йовчева
Елица Петкова Иларионова
Емануела Емилова Димитрова
Иван Атанасов Ангелов
Ивет Юлианова Калчева
Йоан  Славов Славов
Лилия Янева Солакова
Мария Димова Митева
Мартин Даниелов Йорданов
Мира Тодорова Димитрова
Моника Миленова Ташева
Никол Ростиславова Димитрова
Никола Христомиров Генев
Симона Мирославова Стоянова
Стефан Стефанов  Манолов
Теодора Антонова Барлева
Филип Евгениев Кючуков
Янита Красимирова Атанасова
 
8. в Класен ръководител: Теодора Асенова Серафимова
Анита Христова Христова
Антоанета Антонова Леваневска
Боян Веселинов Василев 
Венелина Димитрова Димитрова
Весела Диянова Драганова
Виктория Руменова Морфова
Габриеле Стилиянов Ганев
Георги Кирилов Бойчев
Даниеле Деянов Денев
Десислава Станиславова Марчева
Екатерина Евгениевна Осипова
Елена Ивайлова Андреева
Йоана Милкова Костова
Кристиян Росенов Маринов
Мартина Деянова Костадинова
Мира Мирославова Дянкова
Мишел Ербе Селар
Момчил Русланов Стефанов
Нела Станиславова Чолакова
Никол  Росенова Колева
Пламен Пламенов Пенев
Райна Радостинова Милева
Теодора Димитрова Атанасова
Християн Пламенов Трендафилов
Чавдар Павлов Цветков
Явор Николаев Ставрев
 
8. г Класен ръководител: Гергана Георгиева Герова
Александра Бориславова Кьосева
Антонио Николаев  Скечелиев
Валерия Валериянова Димитрова
Веселина Николаева Скопчанова
Виктор Златомиров Велчев
Габриела Станиславова Никова
Георги Димов Георгиев
Георги Янков Неделчев
Евгений Спартаков Перинов
Елина Николаева Пантелеева
Живко Пламенов Кондов
Жюлин Жюлент Али
Ива Ивелинова Григорова
Иван Димитров Иванов
Иван Петров Илиев
Йоана Йорданова Чакърова
Марина Александрова Кирова
Мира Иванова Гетова
Моника Димитрова Иванова
Невена Пламенова Борисова
Никола Маринов Станев
Петя Антониева Николова
Пламен Стилиянов Статев
Симона Росенова Петкова
Стефан Димитров Димов
Теодора Димитрова Койчева
 
8. д Класен ръководител: Станимира Петрова Мирчева
Александър Янчев Янчев
Ана  Тодорова Даскалова
Виктория Антонова Томова
Габриела Валентинова Зафирова
Георги Красмиров Кънчев
Деница Димитрова Димитрова
Димитър Георгиев Димитров
Едже Мюнюр Рухшен
Елица Николаева Маринова
Зефир Здравков Кирилов
Ива Бранимирова Цонкова
Калоян Георгиев Иванов
Катерина Мирославова Паскалева
Лиана Пламенова Чавдарова
Мартин-Красимир Николаев Куцаров
Мая Йорданова Лукова
Михаела Димитрова Катранджиева
Надежда Людмилова Любенова
Никола Милков  Илиев 
Пламена Пламенова Петрова
Симона Младенова Иванова
Станислав Светославов Дребов
Сюзан Норберт Ван Каутер
Тихомира Николаева Мутафова
Феодора Димитрова Димитрова
Ясмин Турсун Наим
 
8. e Класен ръководител: Ивалина Йорданова Петрова
Александър Венелинов Градев
Анна-Мария Красимирова Щерева
Велизар Николаев Шабарков
Виктор Цветомиров Грънчаров
Виктория Стилиянова Йорданова
Георги Антонов Димитров
Георгина Миленова Минкова
Девора Николаева Николова
Евгений Христов Вутов
Екатерина Евгениева Георгиева
Ема Ростиславова Димитрова
Илина Красенова Борисов
Калина Ивайлова Пейкова
Калояна Светлинова Стоянова
Лорета Георгиева Арнаудова
Мария Николаева Вълева
Мартин Пламенов Петков
Мартина Ивайлова Иванова
Мила Илиянова Роева
Милица Ивайлова Иванова
Мина Венциславова Танчева
Моника Димитрова Димитрова
Моника Пламенова Георгиева
Никол Ивова Петрова
Петър Ивайлов Божидаров
Полина Тонева Томова
 
8. ж Класен ръководител: Радка Антонова Христова
Александра Пламенова Стоянова
Александър Илианов Янев
Ана-Марина Калоянова Богданова
Андреан Станислав  Славов
Биляна Галинова Георгиева
Борис  Иванов Иванов
Галина Валентинова Колева
Денис Георгиев Колев 
Деница Василева Василева
Диляна Андреева Андреева
Ева Ивайлова Рашкова
Иван Христов Петков
Иванеса Христова Димитрова
Йоана Тодорова Андреева
Йордан Лъчезаров  Радев
Максим Иванов Иванов
Мартина Мирославова Георгиева
Надежда Иванова Панайотова
Надежда Каменова Кънчева
Никола Ивайло Петров
Николета Яворова Петрова
Петя Борисова Борисова
Полина Станиславова Иванова
Севастиян Станимиров Илиев
Хиляй Юсеин Юмер
Яна Емилова Миланова
 
8. з Класен ръководител: Галина Василева Георгиева
Алейна Меджит Исмаил
Алекса Симеонова Христова
Андреа Венцеславова Златева
Борислава Георгиева Бодичева
Виктория Росенова Николова
Виолета Светослав Маркова
Габриел  Армени Шаноян
Грациела Светослав Маркова
Димитър Христов Димитров 
Жени Иванова Христова
Илина Георгиева Никова
Катерина Стефанова Стефанова
Крис Маринова Кулева
Лия Илиева Бекярова
Лора Тодорова Копаранова
Мартин Александров  Стоилов
Николай Веселинов Георгиев
Ния Георгиева Гичкова
Пламена Стоянова Желязкова
Пресиян Ивайлов Янков
Симеон Захаринов Атанасов
Славеа Николаева Станчева
Стефан Цветанов Цонев
Тихомир Йовков Тинков
Филип Георгиев  Стоянов
Явор Дилянов Янакиев
 
8. и Класен ръководител: Светла Илиева Пенчева
Александър Владан Милосавлевич
Ангелина Руменова Стоева
Боян Велиславов Пенев
Васил Даниелов Йотов
Весела Стойчева Атанасова
Виктория Христова Денчева
Георги Христов Лазов
Гергана Георгиева Демирова
Димитър Добрилов Димитров
Елена Константинова Кирякова
Ивайла Живкова Трендафилова
Ивона Мартин Тодорова
Йоана Трифонова Атанасова
Ирион Анатоли Деков
Камелия Пламенова Марковска
Катерина Валентинова Баева
Константин Цонков Цонев
Мадлен Антраник Андонян
Мартин Добромиров Добрев
Михаела Живкова Коева
Михаил Светославов Шарков
Нели Пламенова Димитрова
Ния Самуилова Кузманова
Ноела Цветомилова Симеонова
Рая Христова Комарска
Теодора Стелиянова Стоянова
Христеа Теодорова Тодорова

 

Edexcel

toefl

 
15 септември
BUILDING
OLD BUILDING 3
OLD BUILDING 2
OLD BUILDING 1
 

Връзки

Начало | Новини | Ученици | Учители | Училищно настоятелство | Галерия | Правилник | За контакти
© 2004 - 2016 Първа езикова гимназия - гр. Варна